Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
brayan
Posty: 20
Rejestracja: 24 mar 2024, 10:26

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: brayan »

300
Galux20
Posty: 438
Rejestracja: 29 paź 2022, 9:40

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: Galux20 »

Zastanawiałem się nad LED plus,polecam matrixy.
Szkoda , że pewnie przy zwykłych ledach temat nie do przejscia
1.5 DSG 6,0 spalanie
turzol
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2024, 7:24

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: turzol »

Dzięki. Polecam się :)
W tym tygodniu kolejne T-roci odwiedziły nas w celu aktywacji funkcji Matrix. Usługę mogę wykonać również zdalnie.
VAG Studio - Diagnostyka & Retrofit | Doposażenia premium | VAS Odis Online Autoryzacja | tel.607196811
Mun
Posty: 148
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: Mun »

Czy rozdzielczość kamery ma istotne znaczenie w reflektorach Matrix, bo logicznie podchodząc skoro poszczególne ledy są wycinane ( wyłączane) to kamera powinna bardzo precyzynie identyfikować cele przed autem, czego z kolei nie musi tak samo robić kamera w Led Plus ? Ktoś coś?
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
turzol
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2024, 7:24

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: turzol »

Mun pisze: 28 cze 2024, 15:10 Czy rozdzielczość kamery ma istotne znaczenie w reflektorach Matrix, bo logicznie podchodząc skoro poszczególne ledy są wycinane ( wyłączane) to kamera powinna bardzo precyzynie identyfikować cele przed autem, czego z kolei nie musi tak samo robić kamera w Led Plus ? Ktoś coś?
W obu wariantach jest ta sama kamera asystująca 2Q0.. 4 generacji, często różnią sie softem ale on akurat nie ma wpływu na rozdzielczość pracy.
VAG Studio - Diagnostyka & Retrofit | Doposażenia premium | VAS Odis Online Autoryzacja | tel.607196811
Boss81
Posty: 6
Rejestracja: 22 maja 2024, 20:57

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: Boss81 »

Ja również serdecznie polecam wizytę w VAG studio. Szybka akcja z lampami jak również można uzyskać pomoc w temacie lakiernictwa!
Mun
Posty: 148
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: Mun »

Mam uaktywnione Matrix z Led +. To REWELACJA 👍🏻. Testowanie trwało 1g w nocnej jazdy. Jesteśmy całkowicie wolni od przełączania świateł, to takie dsg świateł. Boczne przestrzenie świetnie oświetlone nie oślepiając aut przed nami. Żaden użytkownik z przeciwka nie sygnalizował oślepienia. Jesienią wykonamy test dwóch Troków Matrix jadących z przeciwnych kierunków.
MISTRZ z VAG Studio Tychy 👏. Szybki termin, krótka usługa. Jestem bardzo zadowolony. Dwa Troki.
Pozdro dla fachowca. POLECAM wszystkim.
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
turzol
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2024, 7:24

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: turzol »

Mun pisze: 06 lip 2024, 7:32 Mam uaktywnione Matrix z Led +. To REWELACJA 👍🏻. Testowanie trwało 1g w nocnej jazdy. Jesteśmy całkowicie wolni od przełączania świateł, to takie dsg świateł. Boczne przestrzenie świetnie oświetlone nie oślepiając aut przed nami. Żaden użytkownik z przeciwka nie sygnalizował oślepienia. Jesienią wykonamy test dwóch Troków Matrix jadących z przeciwnych kierunków.
MISTRZ z VAG Studio Tychy 👏. Szybki termin, krótka usługa. Jestem bardzo zadowolony. Dwa Troki.
Pozdro dla fachowca. POLECAM wszystkim.
Dzięki za odwiedziny i miłe słowo. Usługę wykonujemy również w Tiguan/Taos. Wymagane jest przesłanie do nas nr VIN w celu weryfikacji możliwości aktywacji. (odpowiedni kod wyposażenia w kodach PR)
VAG Studio - Diagnostyka & Retrofit | Doposażenia premium | VAS Odis Online Autoryzacja | tel.607196811
ODPOWIEDZ