Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 259
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: JacK666 »

turzol pisze: 07 lip 2024, 16:54 Wymagane jest przesłanie do nas nr VIN w celu weryfikacji możliwości aktywacji. (odpowiedni kod wyposażenia w kodach PR)
Czyli dobrze myślę, że po numerze VIN jesteś w stanie stwierdzić jakie jest wyposażenie samochodu i jakie ewentualnie funkcje niedostępne/niekupione są możliwe do odblokowania?
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
turzol
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2024, 7:24

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: turzol »

JacK666 pisze: 07 lip 2024, 18:42
turzol pisze: 07 lip 2024, 16:54 Wymagane jest przesłanie do nas nr VIN w celu weryfikacji możliwości aktywacji. (odpowiedni kod wyposażenia w kodach PR)
Czyli dobrze myślę, że po numerze VIN jesteś w stanie stwierdzić jakie jest wyposażenie samochodu i jakie ewentualnie funkcje niedostępne/niekupione są możliwe do odblokowania?
Oczywiście, w przypadku lamp LED PLUS kod wyposażenia to 8IU, w tym wypadku mogę aktywować full matrix z animacją startową.
VAG Studio - Diagnostyka & Retrofit | Doposażenia premium | VAS Odis Online Autoryzacja | tel.607196811
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 259
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: JacK666 »

Z tym kodem wyposażenia, żeby go odczytać, to mam mały problem bo nie widzę standardowej nalepki z kodami ani na słupku bocznym ani w bagażniku.
A personalizowanej książki gwarancyjnej jako takiej nie mam bo nie dali, tylko standardową instrukcję.
Mam tylko dokument do samochodu z fabryki po niemiecku ale tam nie bardzo są kody co by przypominały te z nalepki.

Czy teraz takiej nalepki w t-roc'u nie przylepiają? W Sportsvanie jest na słupku i w papierowej gwaranacji.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
turzol
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2024, 7:24

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: turzol »

JacK666 pisze: 07 lip 2024, 21:28 Z tym kodem wyposażenia, żeby go odczytać, to mam mały problem bo nie widzę standardowej nalepki z kodami ani na słupku bocznym ani w bagażniku.
A personalizowanej książki gwarancyjnej jako takiej nie mam bo nie dali, tylko standardową instrukcję.
Mam tylko dokument do samochodu z fabryki po niemiecku ale tam nie bardzo są kody co by przypominały te z nalepki.

Czy teraz takiej nalepki w t-roc'u nie przylepiają? W Sportsvanie jest na słupku i w papierowej gwaranacji.
Mogę rozkodować po nr VIN kompletne wyposażenie.
VAG Studio - Diagnostyka & Retrofit | Doposażenia premium | VAS Odis Online Autoryzacja | tel.607196811
marchell
Posty: 42
Rejestracja: 21 lut 2024, 11:50

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: marchell »

Jestem zainteresowany jaki koszt
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 259
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: JacK666 »

turzol pisze: 09 lip 2024, 10:37
JacK666 pisze: 07 lip 2024, 21:28 Z tym kodem wyposażenia, żeby go odczytać, to mam mały problem bo nie widzę standardowej nalepki z kodami ani na słupku bocznym ani w bagażniku.
A personalizowanej książki gwarancyjnej jako takiej nie mam bo nie dali, tylko standardową instrukcję.
Mam tylko dokument do samochodu z fabryki po niemiecku ale tam nie bardzo są kody co by przypominały te z nalepki.

Czy teraz takiej nalepki w t-roc'u nie przylepiają? W Sportsvanie jest na słupku i w papierowej gwaranacji.
Mogę rozkodować po nr VIN kompletne wyposażenie.
Dostałem w ASO 4 strony wydruku 3 literowych kodów, które określają dokładne wyposażenie mojego samochodu ale nie ma tam kodu 8IU, o którym napisałeś.
Generalnie są tam tylko kody 3 literowe nie ma żadnego kodu zawierającego cyfrę lub cyfry.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Mun
Posty: 148
Rejestracja: 28 cze 2022, 19:35
Lokalizacja: Górny Śląsk

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: Mun »

Proszę mnie oświecić, skąd tak duże zainteresowanie kodami i dociekaniem odczytania wyposażenia auta? Czyżby były jakieś niezgodności z tym co było w zamówieniu a odebranym egzemplarzem ? A może jest jakaś inna przyczyna?
1.5 150KM FL Style DSG odebrany 03.03.2023 :lol:
anonek
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2024, 22:22

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: anonek »

W przyszłym tygodniu odbieram Golfa z Matrixami.

Czy z tymi matrixami chodzi o to, że powinno się po prostu jeździć z drogowymi i nie wyłączać ich nawet jeśli z naprzeciwka jadą samochody?

Czy matrixy świecą lepiej od led plus jako same w sobie światła mijania?
mikrobi
Posty: 11
Rejestracja: 11 kwie 2023, 19:47
Lokalizacja: Małopolska

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: mikrobi »

Czy przerobienie na matrx i w związku z tym ciągłe włączanie i wyłączanie ledów nie ma na nie negatywnego wpływu? Odblokować można, ale czy diody są dokładnie, dokładnie te same co w "oryginalnych" matrixach? No jeśli tak to płacić przy zakupie producentowi tego w zasadzie samego ale za trochę inne oprogramowanie to trochę słabo :(
turzol
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2024, 7:24

Re: Reflektory LED Plus -> LED Matrix

Post autor: turzol »

mikrobi pisze: 18 lip 2024, 8:24 Czy przerobienie na matrx i w związku z tym ciągłe włączanie i wyłączanie ledów nie ma na nie negatywnego wpływu? Odblokować można, ale czy diody są dokładnie, dokładnie te same co w "oryginalnych" matrixach? No jeśli tak to płacić przy zakupie producentowi tego w zasadzie samego ale za trochę inne oprogramowanie to trochę słabo :(
Matrix to dynamiczna zmiana segmentu diód LED i nie działa w trybie ciągłym tylko przy określonych warunkach, także absolutnie nie ma wpływu na żywotność.
Z tego co ostatnio usłyszałem od klienta to obecnie wariant matrix przy zamawianiu to koszt 17tys zł (dostępność tylko z jakimś dodatkowym pakietem technologicznym).
VAG Studio - Diagnostyka & Retrofit | Doposażenia premium | VAS Odis Online Autoryzacja | tel.607196811
ODPOWIEDZ