Przywitanie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
grzesiek_73
Posty: 6
Rejestracja: 10 maja 2024, 21:13
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przywitanie

Post autor: grzesiek_73 »

Witam wszystkich forumowiczów
Szukam tu troszkę wiedzy w temacie forum ;)
2.0 TSI 190KM
Greg2201
Posty: 32
Rejestracja: 22 kwie 2024, 16:46

Re: Przywitanie

Post autor: Greg2201 »

Witam serdecznie!
R-line 2022, 1.5 DSG
darekkwk
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2024, 21:52

Re: Przywitanie

Post autor: darekkwk »

Witam!!!
Od poniedziałku jestem posiadaczem Nowego T-Roca STYLE 2024.
W wolnym czasie wrzucę zdjęcie i krótki opis.
Pozdrawiam
Rhodgarion
Posty: 5
Rejestracja: 17 cze 2024, 17:27

Re: Przywitanie

Post autor: Rhodgarion »

Dzień dobry 😀, nie jestem co prawda (jeszcze) posiadaczem T-Roca, ale być może wkrótce się to zmieni. Póki co szukam informacji oraz próbuję znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania 😀.
virago95
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2023, 13:22

Re: Przywitanie

Post autor: virago95 »

Witam wszystkich forumowiczów , Sławek .
robovit
Posty: 8
Rejestracja: 23 sty 2024, 23:56

Re: Przywitanie

Post autor: robovit »

Auto stoi juz w garazu. Plany mocno sie pozmienialy i zamiast tlustego 1.5 Style wjechal jeden z tych calkiem konkretnych Special Edition, z tym ze 1.0 Szary metallik, szare felgi, LED Plusy, wszystko grzane i duzo wiecej. Zapewne zaraz uslysze narzekania cos ty kupil. Wyjasniam, ze jako alternatywy byly brane pod uwage rozne pierdki, prawie zawsze z jakims 1.0, tak wiec 3 garki nie sa czyms co nas odrzuca. Poza tym, na 99% przez najblizsze kilka lat T-Roc nie opusci miasta, do tego jest cos innego. No i najwazniejsze, za 105k moglismy co najwyzej mlode uzywki ogladac, a tutaj funka nowka sztuka jest.
Awatar użytkownika
Norville
Posty: 31
Rejestracja: 14 wrz 2023, 11:26

Re: Przywitanie

Post autor: Norville »

robovit pisze: 09 lip 2024, 10:36 Auto stoi juz w garazu. Plany mocno sie pozmienialy i zamiast tlustego 1.5 Style wjechal jeden z tych calkiem konkretnych Special Edition, z tym ze 1.0 Szary metallik, szare felgi, LED Plusy, wszystko grzane i duzo wiecej. Zapewne zaraz uslysze narzekania cos ty kupil. Wyjasniam, ze jako alternatywy byly brane pod uwage rozne pierdki, prawie zawsze z jakims 1.0, tak wiec 3 garki nie sa czyms co nas odrzuca. Poza tym, na 99% przez najblizsze kilka lat T-Roc nie opusci miasta, do tego jest cos innego. No i najwazniejsze, za 105k moglismy co najwyzej mlode uzywki ogladac, a tutaj funka nowka sztuka jest.
Witamy, nie przejmuj się tym co inni gadają. Niech służy długo i szerokiej drogi :)
Krzysztof63
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2024, 14:28

Re: Przywitanie

Post autor: Krzysztof63 »

Witam serdecznie wszystkich użytkowników VW i pozdrawiam.
Cezar
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2024, 12:02

Przywitanie

Post autor: Cezar »

Hej, witam forumowiczów VW, awansem zapisałem się, bo auto zamówiłem i 3 m-ce dostawa, chciałbym szukać na forum ew. podpowiedzi, porad gdy napotkam problemy, usterki itp.
piotr2802
Posty: 33
Rejestracja: 08 sie 2024, 19:56

Re: Przywitanie

Post autor: piotr2802 »

Witam

W oczekiwaniu na dostawę do salonu nowego T- Roc :-)

Pozdrawiam i życzę bezpiecznej jazdy
T- ROC 2024, Special Edition, LED+, DSG 150 KM, cockpit pro, comfort seats, koło zapasowe
ODPOWIEDZ