Komunikat na ekranie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Cross - zakup, eksploatacja, problemy itd.
lajosz
Posty: 114
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Komunikat na ekranie

Post autor: lajosz »

Witam szanowne grono.

Od około 2 miesięcy, za każdym razem jak uruchamiam samochód, pokazuje mi się na ekranie infotainment komunikat jak poniżej:

Obrazek

Wcześniej pojawiał się po prostu zegar (taki analogowy ze wskazówkami) i to było OK, bo nie zawsze miałem ochotę włączać radio.

Teraz jest jak piszę.

Próbowałem już wszystkiego, a przynajmniej tak mi się wydaje że wszystkiego :) i .... no za cholerę nie mogę się tego pozbyć.
Owszem, mogę po prostu przycisnąć OK albo włączyć radio i wtedy komunikat znika, ale .... nie o to chodzi.

Czy ktoś wie, jak wyłączyć to na stałe ?
zurit
Posty: 37
Rejestracja: 01 paź 2021, 21:49

Re: Komunikat na ekranie

Post autor: zurit »

może winny we connect ?
lajosz
Posty: 114
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Komunikat na ekranie

Post autor: lajosz »

zurit pisze: 25 cze 2024, 21:12może winny we connect ?
No więc właśnie ... nie wiem, bo we connect już nie istnieje.
Teraz jest po prostu aplikacja Volkswagen i to ona jest przypisana do auta.

Zresztą .. sprawa jest dziwna, bo jak VW zaprzestał wspierania i obsługi we connect, to po instalacji w/w aplikacji Volkswagen po prostu wszelkie ustawienia z we connect przeszły z automatu na aplikację Volkswagen .
Inaczej pisząc .. nic nie musiałem na nowo konfigurować.

Nawet odinstalowałem w ogóle WSZYSTKO, czyli wszystko co miało cokolwiek wspólnego z samochodem, po czym już w samochodzie, wywaliłem wszystko co było, czyli profil użytkownika i generalnie wszystko jak leci co miało cokolwiek wspólnego z we connect.

Po wszystkim, zainstalowałem na nowo wszystko i przypisałem do aplikacji Volkswagen
Wszytko działa, ale .... ten idiotyczny komunikat nie znika.
marcin255
Posty: 519
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Komunikat na ekranie

Post autor: marcin255 »

Jak panel wlaczony to już zgodziłeś się na warunki , jak włączasz to przed jesteś informowany o warunkach , ot i chyba wszystko. Ja tak mam.
Zamówiony 09.06.2021 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
230 KM 400 Nm + DSG mod
Obrazek
lajosz
Posty: 114
Rejestracja: 04 wrz 2022, 14:19

Re: Komunikat na ekranie

Post autor: lajosz »

marcin255 pisze: 26 cze 2024, 20:01 Jak panel wlaczony to już zgodziłeś się na warunki , jak włączasz to przed jesteś informowany o warunkach , ot i chyba wszystko. Ja tak mam.
Chyba się nie zrozumieliśmy.

Otóż (jak już pisałem wyżej) tego komunikatu NIE BYŁO przez około 1.5 roku, a przecież MUSIAŁEM się zgodzić na warunki żeby móc korzystać z tego całego Infotainment.

Jak już się zgodziłem na warunki, to po jaką cholerę ten kretyński komunikat o warunkach ?
Zgodziłem się, czyli ... przyjąłem do wiadomości, więc po co o tym przypominać ?
marcin255
Posty: 519
Rejestracja: 09 cze 2021, 20:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Komunikat na ekranie

Post autor: marcin255 »

Unia ?
Zamówiony 09.06.2021 -T-Roc 2.0 TSI Premium Sport+ bajery
12.10 produkcja 13.10 na statek 25.10 w Poznaniu. 29.10 dostarczony pod salon.
Odebrany 08.11.21
230 KM 400 Nm + DSG mod
Obrazek
ODPOWIEDZ