Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
gregor36
Posty: 75
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: gregor36 »

Zamówienie złożone w lipcu do dziś sprzedawca nie umie się określić.
Ostatnia rozmowa w połowie listopada i powiedział że może w marcu do odbioru
1.5 TSI Premium,manual
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

Masakra jakaś
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
bgd
Posty: 6
Rejestracja: 25 lis 2018, 19:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bgd »

Czytam wasze posty.
Mam gorącą prośbę wszyscy piszą o terminie odbioru.
Proponuje żeby każdy napisał czy T-roc wersja manual czy DSG oraz termin zamówienia i odbioru (wg dealera).
Myślę ze to pomoże nam wszystkim w upewnieniu się czy problem długiego oczekiwania wiąże sie z skrzynią biegów manual czy dsg.
Awatar użytkownika
rogiipad1
Posty: 63
Rejestracja: 13 lip 2018, 18:18

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: rogiipad1 »

1.5 DSG DCC, maj - grudzień
Nie wytrzymałem czekania bez końca, MB Cla 180
aciu
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: aciu »

lunarlon pisze: 21 lis 2018, 21:53 @Marysia_Mol, @aciu. Moglibyscie napisać mniej więcej jakie wyposażenie wybraliscie?

Pytam, ponieważ na angielskim forum przeczytałem, że komus z bardzo zblizona konfiguracja potwierdzili tydzien budowy na maj 2019 a odbiór w czerwcu... Zamówił w drugiej połowie kwietnia 2018, 2 tygodnie po mnie.

Jestem załamany, a mój dealer od czerwca milczy...
1.5 dsg w premium, pakiety zimowy, drogowy i komfort, dach panoramiczny, nawigacja. Zamówiony marzec, odbiór styczeń. Czyli będzie 10 miesięcy.
bgd
Posty: 6
Rejestracja: 25 lis 2018, 19:45

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: bgd »

Czyli widzę jak na razie ze długie terminy odbioru wg dealera są dla skrzyni DSG
Hubert
Posty: 27
Rejestracja: 18 lis 2018, 10:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Hubert »

Mnie też handlowcy namawiali na złożenie zamówienia we wrześniu 2018 i odbiór w marcu 2019 z DSG.
Info jakie ja uzyskałem, bo oczywiście jak to ja musiałem powiedzieć, że to skandal z takim czasem oczekiwania. Heh ...... no więc info jest takie,że zmieniają mapę silnika i próbują dostosować T-roc'a do kolejnych norm euro6.2, 6.3 i dalsze. Stąd wydłużony czas odbioru samochodu. Dlatego olalem dealera i nowy samochód i kupiłem prawie taki jak chciałem , chodzi o wyposażenie, Demo Car. Mam wrażenie, że był to jeden z ostatnich 2 litrowych T-roc'ów w Polsce i Niemczech, bo i tam dzwoniłem. Sprawdzony, zalany nowymi plynami, z dodatkową gwarancją na skrzynie i silnik. Nie narzekam i cieszę się już Troczkiem, testujac i bawiąc się nim.

Dla mnie to skandal z takim oczekiwaniem. Czy jak chcę zjeść bułkę to też mam czekać do wiosny? Sorry, handel to handel niezależnie od produktu.
I te ich namowy, no ale będzie to nowy samochód taki jak Pani/Pan chciał..........taaaa, za rok.
Śmiechu warte a wszystko przez Ekoterroryzm i lobby powiązane.
Następny samochód to będzie Stelvio😉😋
2.0 TSI DSG 4Motion :twisted: :twisted:
lunarlon
Posty: 51
Rejestracja: 12 lip 2018, 18:29

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: lunarlon »

Miałem rozmowe z dealerem i na chwilę obecną auto ma być do odbioru na koniec marca/początek kwietnia.

Zaproponowali mi też Tiguan'a Highline z ok wyposażeniem, za tą samą cenę oraz identycznego T-Roc'a ale z silnikiem 2.0 TDI 4Motion DSG. Tiguan praktycznie od ręki (12k rabatu widać działa) a T-Roc może w styczniu. Tiguana nie chcę.

No i teraz nie wiem co zrobić, wygląda na to, że tego diesla nikt nie zamawia, bo jest po prostu cholernie drogi. Co myslicie?
T-Roc Premium 2.0 TDI DSG 4motion Black Oak
Dach panoramiczny, DCC, Kamera cofania, Instalacja telefoniczna, Elektryczna pokrywa bagażnika
Pakiety: Drogowy, Komfort, Zimowy

Zamówienie: 05.04.2018
Odbiór: 25.01.2019 (zmiana z 1.5 TSI na 2.0 TDI)
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

Zamowienie pierwszy tydzien maja, termin odbioru na umowie koniec pazdziernika. Na ten moment termin produkcji to luty, wiec auto odbiore w marcu.

Wersja premium, 1,5tsi manual, szklany dach, pakiet drogowy,zimowy,sport,komfort i inne bajery.
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
Dario
Posty: 95
Rejestracja: 01 sie 2018, 18:28
Lokalizacja: Kraków

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Dario »

bgd pisze: 25 lis 2018, 19:51 Czytam wasze posty.
Mam gorącą prośbę wszyscy piszą o terminie odbioru.
Proponuje żeby każdy napisał czy T-roc wersja manual czy DSG oraz termin zamówienia i odbioru (wg dealera).
Myślę ze to pomoże nam wszystkim w upewnieniu się czy problem długiego oczekiwania wiąże sie z skrzynią biegów manual czy dsg.
Moze po prostu dorzucmy te dane do Profilu w sekcji Podpis
2.0TSI DSG 4Motion Premium Ravenna Blue/Black
Pakiet: Komfort, Drogowy, Sport, Zimowy, Siedzenia Komfortowe; Elektryczna Pokrywa Bagaznika
ODPOWIEDZ