Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
aciu
Posty: 32
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:34

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: aciu »

Dario pisze: 15 gru 2018, 22:37 hej naila, dzieki za rozwianie moich wątpliwości. Tez mialem wrazenie ze przegladam liste samochodow "widmo". Dealer u ktorego ja zamowilem rowniez pozbyl sie demowki.
A czy ktos z oczekujacych kontaktowal sie z VW Polska zeby troche "ponarzekac" w sprawie długiego czasu oczekiwania na T-Roca?
Tak, ja. Niestety ale to nic nie dało. Nie odpowiedzieli mi na kilkanaście pytań. Tylko ogólnikowo, że przepraszają, że to przez wprowadzenie nowych testów emisji spalin, ble ble ble. Na odpowiedź email czekałem miesiąc.
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

paulr pisze: 19 gru 2018, 20:30 Może jest to troche uogulnienie ale jak szukalem passata/superb to dowiedziałem się by szukac na np na otomoto ofert ze zdjęciami. A nie screnami z konfiguratora. Jak nikt nie kupił czy zarezerwował to te oferty ze zdjęciem są samochodow ktore juz są u sprzedawców. Natomias te z grafiką sa tak jak innych oczekujących w produkcji/albo dopiero przyszly i osoba odpowiedzialna jeszcze nie zmieniła ale najlepiej ogladac tylko te ktore juz sa;-)
No wlasnie nie do konca tak jest jak piszesz ;) we wrzesniu na oto moto znalazlam t-roca w niemalze identycznej konfiguracji jak moja, zdjecia byly z natury, zadzwonilam i okazalo sie ze oni niby zamowili i czekaja ale trudno powiedziec koedy bedzie czyli stara spiewka. Jak zapytalam skad wobec tego maja zdjecia to odpowiedzieli ze zamowili takie same auto jakie wiosna odbieral klient... i tak oto moje marzenia o szybszym terminie odbioru auta pryszly jak bajka mydlana..;)
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: paulr »

Dlatego napisałem że to trochę uogólnienie, ale na początku roku zanim żona zobaczyła t-rocka chciałem kupić superba, ze względu na cenę, później się okazało że Passat wcale nie jest droższy niż myślałem od superba. I tak mi właśnie powiedzieli, że po te co są zdjęcia z konfiguratora to ani nie mam co dzwonić jak chce by auto było z placu bo ich nie ma. Jak są to tylko te co mają zdjęcia. Oczywiście trochę się pozmieniało, bo nawet jak w maju się w końcu zdecydowaliśmy na t-rocka to w każdym salonie stało ich pełno do wyboru. Więc może teraz rzeczywiście jest inaczej i mają już "bazę" zdjęć i z niej korzystają, jak by nie było niedługo będzie rok jak to usłyszałem:)
gregor36
Posty: 75
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: gregor36 »

Z tego co mi przekazał sprzedawca to cena raczej wzrośnie w stosunku do ceny przy zamówieniu
1.5 TSI Premium,manual
joand
Posty: 24
Rejestracja: 24 gru 2018, 20:06

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: joand »

Hej! 16.12 jeździłam t-roc(piątek), zamówiłam go po weekendzie w poniedziałek (19.12) i zgodnie z prognozami jest wzrost ceny od nowego roku. Zmieniłam trochę konfigurację i cena wzrosła bo obowiązywały już te po zmianach.... no nic. Ale auto wskoczyło mi na 6 tydzień produkcji 🤔 a to co czytam turaj - jestem przerażona!
Zamówiony 19.12.2018
VM2CBMUY
Termin produkcji: 6 tydz. :arrow: 10 tydz. :arrow: 12 tydz. :arrow: 13 tydz. :arrow: 15 tydz. :shock: :shock:
naila
Posty: 38
Rejestracja: 15 wrz 2018, 14:07

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: naila »

joand pisze: 24 gru 2018, 20:17 Hej! 16.12 jeździłam t-roc(piątek), zamówiłam go po weekendzie w poniedziałek (19.12) i zgodnie z prognozami jest wzrost ceny od nowego roku. Zmieniłam trochę konfigurację i cena wzrosła bo obowiązywały już te po zmianach.... no nic. Ale auto wskoczyło mi na 6 tydzień produkcji 🤔 a to co czytam turaj - jestem przerażona!
6 tydzien produkcji, ale pytanie ktorego roku? :P moze wyskoczyl ten termin bo jakis musieli podac, ale jak czytasz my tu w wiekszosci czekamy nawet okolo roku... zycze cierpliwosci :)
1,5 tsi manual, wersja premium, dach panorama, pakiet drogowy, zimowy, komfort, sportowy i inne bajery
Zamowiony 05.18
Odbior planowany 10.18
Odbior rzeczywisty 03.18 moze
joand
Posty: 24
Rejestracja: 24 gru 2018, 20:06

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: joand »

naila pisze: 25 gru 2018, 12:25
joand pisze: 24 gru 2018, 20:17 Hej! 16.12 jeździłam t-roc(piątek), zamówiłam go po weekendzie w poniedziałek (19.12) i zgodnie z prognozami jest wzrost ceny od nowego roku. Zmieniłam trochę konfigurację i cena wzrosła bo obowiązywały już te po zmianach.... no nic. Ale auto wskoczyło mi na 6 tydzień produkcji 🤔 a to co czytam turaj - jestem przerażona!
6 tydzien produkcji, ale pytanie ktorego roku? :P moze wyskoczyl ten termin bo jakis musieli podac, ale jak czytasz my tu w wiekszosci czekamy nawet okolo roku... zycze cierpliwosci :)
Jutro się zapytam czy to będzie 6. tydzień 2019 czy 2020🤣😎 może coś się ruszyło i dostanę to auto razem z wami.
Zamówiony 19.12.2018
VM2CBMUY
Termin produkcji: 6 tydz. :arrow: 10 tydz. :arrow: 12 tydz. :arrow: 13 tydz. :arrow: 15 tydz. :shock: :shock:
gregor36
Posty: 75
Rejestracja: 18 lis 2018, 12:19

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: gregor36 »

gregor36 pisze: 22 gru 2018, 12:09 Z tego co mi przekazał sprzedawca to cena raczej wzrośnie w stosunku do ceny przy zamówieniu
Dziś dostałem informację że samochody zamawiane do 19 Grudnia mają gwarancję ceny
1.5 TSI Premium,manual
jpoz
Posty: 12
Rejestracja: 01 sty 2019, 10:33

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: jpoz »

Wszystkim Państwu, którzy czekacie na swojego T-roc`a życzę w 2019 rychłej realizacji zamówienia (sobie też)
1,5 TSI DSG AWD premium + wiele dodatków
zam : 05-2018
odbiór 15_05-2019
Marysia_Mol
Posty: 6
Rejestracja: 05 lip 2018, 17:39

Re: Ile czasu czekacie/czekaliście na swojego T-Roca?

Post autor: Marysia_Mol »

Witam,

Zamówiony w marcu 2018 czeka na odbiór w salonie. Rabatów za opóźnienia brak, dealer tłumaczy się podwyżkami cen T-Rocow.
Życzę Państwu cierpliwości w Nowym Roku.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ