Nagłośnienie

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
joand
Posty: 24
Rejestracja: 24 gru 2018, 20:06

Nagłośnienie

Post autor: joand »

Cześć!
Co prawda auto jeszcze nieodebrane (i niewyprodukowane 😂😜) ale mam pytanie odnośnie nagłośnienia. Przez to forum zrezygnowałam na etapie zamówienia z systemu beats. Jak sprawdza się oryginalne nagłośnienie? Czy ktoś pokusił się na wyminę głośników? Mnie zastanawia jeszcze jedna opcja - auto będzie leasingowane i czy wymiana głośników nie wpłynie na gwarancję???
Zamówiony 19.12.2018
VM2CBMUY
Termin produkcji: 6 tydz. :arrow: 10 tydz. :arrow: 12 tydz. :arrow: 13 tydz. :arrow: 15 tydz. :shock: :shock:
pkrzychu
Posty: 49
Rejestracja: 17 cze 2018, 23:39

Re: Nagłośnienie

Post autor: pkrzychu »

Jeżeli chodzi o nagłośnienie standard to niestety musisz sam sprawdzić. Powiem tak jak dla mnie szału nie ma. Było by lepiej jak by był lepszy korektor barwy. Basy może słychać dość względnie ale minie brakuje sopranów. Myślę że VW mógł to dopracować w końcu to tylko oprogramowanie. Osobiście lubię basy-max i soprany-max średnie na poziomie 0.
T-Roc 1,5 DSG energetic orange + czarny dach premium plus dodatki
paulr
Posty: 490
Rejestracja: 25 maja 2018, 3:54

Re: Nagłośnienie

Post autor: paulr »

Zmiama głośnikow nie powoduje utraty gwarancji;-)
joand
Posty: 24
Rejestracja: 24 gru 2018, 20:06

Re: Nagłośnienie

Post autor: joand »

Ok to sama sprawdzę. A polecacie jakieś konkretne do wymiany? Może jakieś miejsce gdzie to ogarnę?
Zamówiony 19.12.2018
VM2CBMUY
Termin produkcji: 6 tydz. :arrow: 10 tydz. :arrow: 12 tydz. :arrow: 13 tydz. :arrow: 15 tydz. :shock: :shock:
ODPOWIEDZ