modyfikacja car audio w T-ROCu

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
and
Posty: 22
Rejestracja: 21 mar 2024, 19:03

Re: modyfikacja car audio w T-ROCu

Post autor: and »

Tuktus, na początek chciałem wygłuszyć bagażnik.
Powiedz czym to robiłeś i jak ściągnąłeś , podniosłeś oryginalne pokrycie bagażnika.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 271
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: modyfikacja car audio w T-ROCu

Post autor: JacK666 »

Mnie zastanawia jedno czemu w konfiguracji fabrycznej samochodu jako opcji dodatkowo płatnej nie oferują takiego dodatkowego wygłuszenia całości samochodu na etapie produkcji nie tylko boczków drzwi ale i dachu, bagażnika, podłogi i grodzi przedniej.
Jeśli cena byłaby rozsądna za taką opcję czyli w okolicach 5-8 tys.to byłoby to idealne rozwiązanie.
Dostajemy z fabryki wyciszony samochód a nie robimy rzeźby.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
Tuktus
Posty: 77
Rejestracja: 03 lip 2022, 12:36

Re: modyfikacja car audio w T-ROCu

Post autor: Tuktus »

and pisze: 10 sie 2024, 18:49 Tuktus, na początek chciałem wygłuszyć bagażnik.
Powiedz czym to robiłeś i jak ściągnąłeś , podniosłeś oryginalne pokrycie bagażnika.
Do wygłuszenia użyłem mat alubytylowych oraz pianki (maty) wygluszajacej ,jest tego sporo do wyboru, na pewno trzeba zdemontować tylną kanapę oraz wszystkie plastikowe elementy bagażnika , pierwsza rzecz jaką polecam zrobić to zakupić wykładzinę bagażnika z golfa VII która pasuje do TROCa i po montażu fajnie maskuje gołą blachę bagażnika.
and
Posty: 22
Rejestracja: 21 mar 2024, 19:03

Re: modyfikacja car audio w T-ROCu

Post autor: and »

Ok, wielkie dzięki, tylko tą blachę można właśnie okleić matami.
piotr2802
Posty: 42
Rejestracja: 08 sie 2024, 19:56

Re: modyfikacja car audio w T-ROCu

Post autor: piotr2802 »

Niedługo odbieram mojego nowego t roc z wersją podstawową audio. Nie chciałem subwoofera bo bardzo długo bym musiał czekać na dostawę takiego auta.
Mam pytanie czy do podstawowej wersji audio 6 głośników można w przyszłości dokupić subwoofer montowany na koło zapasowe ?
T- ROC 2024, Special Edition, LED+, DSG 150 KM, cockpit pro, comfort seats, koło zapasowe
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 271
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: modyfikacja car audio w T-ROCu

Post autor: JacK666 »

piotr2802 pisze: 13 sie 2024, 22:51 Niedługo odbieram mojego nowego t roc z wersją podstawową audio. Nie chciałem subwoofera bo bardzo długo bym musiał czekać na dostawę takiego auta.
Mam pytanie czy do podstawowej wersji audio 6 głośników można w przyszłości dokupić subwoofer montowany na koło zapasowe ?
To co jest montowane w koło zapasowe to tylko obudowa z głośnikiem.
Nie wiem, ale to pewnie można sprawdzić, czy przy normalnym audio jest montowany wzmaczniach pod siedzieniem kierowcy, który to wzmacniacz jest niezbędny by napędzić głościk w kole zapasowym.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
piotr2802
Posty: 42
Rejestracja: 08 sie 2024, 19:56

Re: modyfikacja car audio w T-ROCu

Post autor: piotr2802 »

JacK666 pisze: 14 sie 2024, 7:59
piotr2802 pisze: 13 sie 2024, 22:51 Niedługo odbieram mojego nowego t roc z wersją podstawową audio. Nie chciałem subwoofera bo bardzo długo bym musiał czekać na dostawę takiego auta.
Mam pytanie czy do podstawowej wersji audio 6 głośników można w przyszłości dokupić subwoofer montowany na koło zapasowe ?
To co jest montowane w koło zapasowe to tylko obudowa z głośnikiem.
Nie wiem, ale to pewnie można sprawdzić, czy przy normalnym audio jest montowany wzmaczniach pod siedzieniem kierowcy, który to wzmacniacz jest niezbędny by napędzić głościk w kole zapasowym.
Jeździłem na jazdach testowych t roc i nawet nieźle to grało. Wiadomo, Bose i subwoofer to inna bajka i na pewno wrażenia odsłuchowe są o niebo lepsze.
T- ROC 2024, Special Edition, LED+, DSG 150 KM, cockpit pro, comfort seats, koło zapasowe
ODPOWIEDZ