komunikaty głosowe w google maps

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
Gucio13
Posty: 18
Rejestracja: 06 maja 2024, 15:50

Re: komunikaty głosowe w google maps

Post autor: Gucio13 »

Z nimi rozmowa jak z Siri, warto tylko jak chcesz się wk... Dwie osoby to potwierdziły nawet identyfikując konkretny pojazd. Większość na tej infolini to produkty korposhitu z całym towarzyszącym temu ceremoniałem.
gariz
Posty: 8
Rejestracja: 28 gru 2023, 11:58

Re: komunikaty głosowe w google maps

Post autor: gariz »

...sprawdziłem Waze - jest tak samo. Jeśli komunika jest długi składa się z dwóch zdań to te drugie jest wypowiedziane cicho.

Yanosik ma szansę bo jego komunikaty są bardzo krótkie... Dziwne to troszkę.

Do tej fabrycznej powinni dawać chociaż 3dni triala....
Perła
Posty: 40
Rejestracja: 05 sty 2022, 1:29

Re: komunikaty głosowe w google maps

Post autor: Perła »

Witam trochę z innej beczki ale jak korzystacie z google maps to komunikaty głosowe idą z głośników auta ale jak ktoś zadzwoni itp to zaraz po tym komunikaty głosowe nie są odtwarzane z głośników auta ale z głośnika w tel ? Próbowałem wyłączyć navi i włączyć jeszcze raz itp ale nic nie pomaga. Jedyne co pomaga to zatrzymanie sie wyłączenie auta włączenie jeszcze raz. Samo zrestartowanie połączenia przez aa też nic nie daje.
Jest jakiś inny sposób ?
Gucio13
Posty: 18
Rejestracja: 06 maja 2024, 15:50

Re: komunikaty głosowe w google maps

Post autor: Gucio13 »

Potrzebne są chyba informacje czy to jest Android Auto czy Apple Carplay. Zainspirowany opiniami kolegów uruchomiłem dziś nawigację Goole Maps przez Carplay i wszystko gra w najlepszym porządku. Rozłącza radio i podaje głośne komunikaty.
Perła
Posty: 40
Rejestracja: 05 sty 2022, 1:29

Re: komunikaty głosowe w google maps

Post autor: Perła »

Przez Android Auto
Indi
Posty: 64
Rejestracja: 11 sie 2022, 21:05

Re: komunikaty głosowe w google maps

Post autor: Indi »

U mnie również przez Android Auto.
T-Roc Style 1.5 DSG Ascot Gray+Czarny, Pakiet Komfort, System Easy Open & Close z alarmem, Szyby przyciemniane, Kierownica podgrzewana, Kamera Cofania, Travel Assist High. Zamówiony 27.06.2022r., produkcja 19tydz.2023 r., odebrany 23.06.2023 r.
ODPOWIEDZ