Rozpoznawanie znaków a ACC

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
pshemus
Posty: 341
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Rozpoznawanie znaków a ACC

Post autor: pshemus »

Oznaczenia w Google Maps to jest jakieś nieporozumienie, o wiele lepsze dane miało Here Maps lata temu. Google nawet nie wie często gdzie się kończy zabudowany, a najlepsze kuriozum jest jak się wjeżdża na rondo - wtedy twierdzi, że można jechać 100km/h ;)
pshemus
Posty: 341
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Rozpoznawanie znaków a ACC

Post autor: pshemus »

A jeszcze taka ciekawostka - rozmawiałem z gościem który coś tam testuje w nowych Toyotach - mówi, że tam te asystenty poszły jeszcze dalej:
gdy widzi z przodu jakiś pojazd i uznaje, że jest za blisko, to możesz sobie wciskać gaz, a on i tak nie pojedzie. To już zaczyna być groźne - chcesz wykonać nagły manewr, a auto ma to gdzieś.
Awatar użytkownika
JacK666
Posty: 271
Rejestracja: 20 maja 2023, 20:14

Re: Rozpoznawanie znaków a ACC

Post autor: JacK666 »

pshemus pisze: 02 wrz 2024, 18:50 A jeszcze taka ciekawostka - rozmawiałem z gościem który coś tam testuje w nowych Toyotach - mówi, że tam te asystenty poszły jeszcze dalej:
gdy widzi z przodu jakiś pojazd i uznaje, że jest za blisko, to możesz sobie wciskać gaz, a on i tak nie pojedzie. To już zaczyna być groźne - chcesz wykonać nagły manewr, a auto ma to gdzieś.
Też czytałem o tych pracach w Toyocie ale jak na razie to tylko takie przymiarki.
R-line 2023, 1.5 manual, komfort, led plus, beats, kamera, 18 cali, easy open, keyless
pshemus
Posty: 341
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Rozpoznawanie znaków a ACC

Post autor: pshemus »

Gość mówił, że już takim jeździł więc albo niedługo będą albo już są.
ODPOWIEDZ