Fabryczna nawigacja - czy warto?

Wszystkie tematy związane z Volkswagenem T-Roc - zakup, eksploatacja, problemy itd.
piotr2802
Posty: 43
Rejestracja: 08 sie 2024, 19:56

Re: Fabryczna nawigacja - czy warto?

Post autor: piotr2802 »

Nie brałem fabrycznej nawigacji. Za kilka dni odbieram nowego t roc w salonie. Dziś powiedziano mi , że niestety ale mój nowy samochód nie będzie miał systemu rozpoznawania znaków drogowych, mimo że w ofercie handlowej istniała ta pozycja. Nigdy nie jeździłem z takim systemem ale może się w nowym przydać i stąd pytanie: Czy da się to jakoś włączyć w nowym t -roc wyprodukowanym w marcu 2024 ? Wersja special edition z pakietami tech i comfort, digital cockpit Pro.
T- ROC 2024, Special Edition, LED+, DSG 150 KM, cockpit pro, comfort seats, koło zapasowe
Awatar użytkownika
stlag
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2023, 11:08

Re: Fabryczna nawigacja - czy warto?

Post autor: stlag »

piotr2802 pisze: 11 sie 2024, 0:28 Nie brałem fabrycznej nawigacji. Za kilka dni odbieram nowego t roc w salonie. Dziś powiedziano mi , że niestety ale mój nowy samochód nie będzie miał systemu rozpoznawania znaków drogowych, mimo że w ofercie handlowej istniała ta pozycja. Nigdy nie jeździłem z takim systemem ale może się w nowym przydać i stąd pytanie: Czy da się to jakoś włączyć w nowym t -roc wyprodukowanym w marcu 2024 ? Wersja special edition z pakietami tech i comfort, digital cockpit Pro.
niech mnie ktoś poprawi, ale dokupić trza nawigację fabryczną(opcja dostępna po odbiorze), to i rozpoznawanie znaków będzie
piotr2802
Posty: 43
Rejestracja: 08 sie 2024, 19:56

Re: Fabryczna nawigacja - czy warto?

Post autor: piotr2802 »

stlag pisze: 11 sie 2024, 11:04
piotr2802 pisze: 11 sie 2024, 0:28 Nie brałem fabrycznej nawigacji. Za kilka dni odbieram nowego t roc w salonie. Dziś powiedziano mi , że niestety ale mój nowy samochód nie będzie miał systemu rozpoznawania znaków drogowych, mimo że w ofercie handlowej istniała ta pozycja. Nigdy nie jeździłem z takim systemem ale może się w nowym przydać i stąd pytanie: Czy da się to jakoś włączyć w nowym t -roc wyprodukowanym w marcu 2024 ? Wersja special edition z pakietami tech i comfort, digital cockpit Pro.
niech mnie ktoś poprawi, ale dokupić trza nawigację fabryczną(opcja dostępna po odbiorze), to i rozpoznawanie znaków będzie
Najgorsze jest to że VW oferuje najpierw w ofercie tę opcję "rozponawanie znaków drogowych" w konfiguratorze, nawet przy rezygnacji z dołożenia nawigacji fabrycznej.
T- ROC 2024, Special Edition, LED+, DSG 150 KM, cockpit pro, comfort seats, koło zapasowe
Sebas
Posty: 91
Rejestracja: 26 gru 2022, 11:51

Re: Fabryczna nawigacja - czy warto?

Post autor: Sebas »

stlag pisze: 11 sie 2024, 11:04
niech mnie ktoś poprawi, ale dokupić trza nawigację fabryczną(opcja dostępna po odbiorze), to i rozpoznawanie znaków będzie
Kurczę, przecież w tym wątku pisałem o tym, dosłownie parę postów wcześniej.
Gucio13
Posty: 18
Rejestracja: 06 maja 2024, 15:50

Re: Fabryczna nawigacja - czy warto?

Post autor: Gucio13 »

brayan pisze: 24 mar 2024, 10:35 Ja dokupiłem nawigację w sklepie vw i jest świetna .
Czy ktoś wie jak technicznie wygląda instalacja zakupionej nawigacji w sklepie VW. Czy ta dokupiona jako upgrade mapa będzie wyświetlana na Dygital Cocpit. Czy ta dokupiona mapa przy istniejącym systemie rozpoznawania znaków (Travel Assist) będzie działała jako predykcyjna.
Radio
Posty: 166
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:49
Lokalizacja: Małe senne miasteczko na Pomorzu Zachodnim.

Re: Fabryczna nawigacja - czy warto?

Post autor: Radio »

Sebas pisze: 11 sie 2024, 17:41
stlag pisze: 11 sie 2024, 11:04
niech mnie ktoś poprawi, ale dokupić trza nawigację fabryczną(opcja dostępna po odbiorze), to i rozpoznawanie znaków będzie
Kurczę, przecież w tym wątku pisałem o tym, dosłownie parę postów wcześniej.
Tu ludzie nie czytają wpisu nad swoim postem, baaa... nawet nie czytają odpowiedzi na swoje pytania a ty żądasz aby czytali kilka postów powyżej ? ;) :lol:
2.0TSI DSG 4Motion R-line Sport
pshemus
Posty: 341
Rejestracja: 16 lut 2023, 19:23

Re: Fabryczna nawigacja - czy warto?

Post autor: pshemus »

A to nie chodzi o to, że od 2022 w nowo homologwanych a od lipca tego roku we wszystkich wyprodukowanych autach ma być ten cały system "Inteligentnego asystenta prędkości" w którego skład wchodzi rozpoznawanie znaków?
Może Twój egzemplarz ma wcześniejszą datę i dlatego nie ma?
Awatar użytkownika
stlag
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2023, 11:08

Re: Fabryczna nawigacja - czy warto?

Post autor: stlag »

Radio pisze: 11 sie 2024, 18:34
Sebas pisze: 11 sie 2024, 17:41
stlag pisze: 11 sie 2024, 11:04
niech mnie ktoś poprawi, ale dokupić trza nawigację fabryczną(opcja dostępna po odbiorze), to i rozpoznawanie znaków będzie
Kurczę, przecież w tym wątku pisałem o tym, dosłownie parę postów wcześniej.
Tu ludzie nie czytają wpisu nad swoim postem, baaa... nawet nie czytają odpowiedzi na swoje pytania a ty żądasz aby czytali kilka postów powyżej ? ;) :lol:
:D
Awatar użytkownika
stlag
Posty: 31
Rejestracja: 27 lip 2023, 11:08

Re: Fabryczna nawigacja - czy warto?

Post autor: stlag »

Sebas pisze: 11 sie 2024, 17:41
stlag pisze: 11 sie 2024, 11:04
niech mnie ktoś poprawi, ale dokupić trza nawigację fabryczną(opcja dostępna po odbiorze), to i rozpoznawanie znaków będzie
Kurczę, przecież w tym wątku pisałem o tym, dosłownie parę postów wcześniej.
Kolega ugotowany? ;)
Gomul89
Posty: 25
Rejestracja: 23 cze 2023, 1:00

Re: Fabryczna nawigacja - czy warto?

Post autor: Gomul89 »

pshemus pisze: 11 sie 2024, 20:17 A to nie chodzi o to, że od 2022 w nowo homologwanych a od lipca tego roku we wszystkich wyprodukowanych autach ma być ten cały system "Inteligentnego asystenta prędkości" w którego skład wchodzi rozpoznawanie znaków?
Może Twój egzemplarz ma wcześniejszą datę i dlatego nie ma?
Możliwe, że VW wcześniej przygotował stronę i konfigurator, ale wdrożył dodatki z opóźnieniem.
ODPOWIEDZ